CİRAV FINDIK İŞLETMELERİ FİRMAMIZ
CİRAV FINDIK İŞLETMELERİ
İbrahim CİRAV tarafından 1940 yılında kurulan Cirav, fındık ve fındık ürünleri çeşitleriyle gıda sektöründe bugüne kadar varlığını sürdürmektedir. Geride bırakılan 70 yılda edindiğimiz tecrübe ve birikimle birçok yeni hedefe yöneldik. Hedeflerimizden biri, çeşitlerimizi artırıp, tüketiciye kaliteli ve ucuz fındık sunmaktır.

Gelişmiş ülkelerdeki üretim, depolama ve dağıtım tekniklerinin; satış etkinliklerinin, fiyat istikrarının, karşılıklı paylaşma modellerinin ve sunuş biçimlerinin ülkemizde geliştirilmesi zorunludur. Cirav, tüm çalışanlarıyla, kaliteyi yakalamanın ve sunmanın çabası içerisindedir.İbrahim CİRAV tarafından 1940 yılında kurulan Cirav, fındık ve fındık ürünleri çeşitleriyle gıda sektöründe bugüne kadar varlığını sürdürmektedir. Geride bırakılan 70 yılda edindiğimiz tecrübe ve birikimle birçok yeni hedefe yöneldik. Hedeflerimizden biri, çeşitlerimizi artırıp, tüketiciye kaliteli ve ucuz fındık sunmaktır.

Gelişmiş ülkelerdeki üretim, depolama ve dağıtım tekniklerinin; satış etkinliklerinin, fiyat istikrarının, karşılıklı paylaşma modellerinin ve sunuş biçimlerinin ülkemizde geliştirilmesi zorunludur. Cirav, tüm çalışanlarıyla, kaliteyi yakalamanın ve sunmanın çabası içerisindedir.
CİRAV FINDIK İŞLETMELERİ © 2018